Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursai

Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 3 000 EUR ekvivalentu.

 

Keičiant valiutą, kurios suma yra 1 000 EUR ir daugiau, palankesnį valiutos keitimo kursą galite suderinti tel. +370 5 264 4812 nuo I-IV 8:00-16:30 val., V 8:00-15:30 val.

 

 

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.6181.541.59341.54641.5684
BGN BGN11.9931.837001.9558
BYN BYN12.4412.248002.4605
CAD CAD11.6061.5281.58081.53561.5601
CHF CHF11.1831.1321.1681.13741.1551
CNY CNY18.2077.348007.8112
CZK CZK125.8124.325.67524.91725.361
DKK DKK17.7017.3297.54127.32567.4465
GBP GBP10.9130.8640.8960.87130.8846
HRK HRK17.5786.984007.4415
HUF HUF1317.929300312.15
ILS ILS14.4023.798004.3072
JPY JPY1136.3125.7134.48130.51132.41
NOK NOK19.9929.5099.80959.51959.642
PLN PLN14.2294.0424.23824.10484.1589
RON RON14.7944.375004.6615
RUB RUB173.1367.5572.15367.27369.6656
SEK SEK110.3189.8210.11749.81849.9648
TRY TRY14.8034.29004.665
USD USD11.2681.2071.24871.21171.2312
Rezultatas:0Susisiekite

 

Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).

 

Valiutos kursai dienos bėgyje gali keistis, atsižvelgiant į situaciją valiutų rinkose.

 

Už kiekvieną valiutos pirkimo ar pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.

 

 


 


Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę