Prev
Next
A+ a-

Valiutų kursai

Medicinos banke nereikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas, keičiant užsienio valiutą grynaisiais pinigais iki 3 000 EUR ekvivalentu.

 

Keičiant valiutą, kurios suma yra 1 000 EUR ir daugiau, palankesnį valiutos keitimo kursą galite suderinti tel. +370 5 264 4812 nuo I-IV 8:00-16:30 val., V 8:00-15:30 val.

 

 

Pasirinkite banko filialą, klientų aptarnavimo skyrių arba poskyrį:



Valiutos
kodas
PavadinimasKiekisGrynaisPavedimuOficialus
kursas
Bankas perkaBankas parduodaBankas perkaBankas parduoda
AUD AUD11.5971.521.57711.53051.5503
BGN BGN11.9931.837001.9558
BYN BYN12.3872.198002.2888
CAD CAD11.5461.4711.52491.48131.4969
CHF CHF11.1891.1371.17811.14711.1609
CNY CNY18.1857.25007.7755
CZK CZK125.9724.4425.8725.10525.469
DKK DKK17.6587.2867.55057.33477.442
GBP GBP10.9140.8690.90220.87730.8881
HRK HRK17.7217.116007.577
HUF HUF1319.5294.400313.54
ILS ILS14.2343.653004.1392
JPY JPY1135.5125133.6129.65131.61
NOK NOK19.939.4489.79599.50639.6723
PLN PLN14.2564.0874.27914.14434.2155
RON RON14.7864.367004.6525
RUB RUB171.8266.371.56366.72368.9476
SEK SEK110.1529.65910.01879.72259.8818
TRY TRY14.8014.288004.6557
USD USD11.2121.1591.20151.16591.1749
Rezultatas:0Susisiekite

 

Valiutų kursai parodo užsienio valiutos kiekį už 1 EUR (vieną eurą).

 

Valiutos kursai dienos bėgyje gali keistis, atsižvelgiant į situaciją valiutų rinkose.

 

Už kiekvieną valiutos pirkimo ar pardavimo operaciją grynaisiais pinigais nustatytas mokestis nurodytas padalinio Kasos operacijų informaciniame lape.

 

 


 


Susisiekite

Siųsti žinutę

Siųsti nuorodą draugui

Siųsti žinutę